0 Вибрані товари
0

Про компанію

Історія нашої компанії почалась 2010р.З того часу магазини Mozzarella радує своїх клієнтів вже більше шести років. Ми займаємося як роздрібною  так і оптовою торгівлею європейськими продуктами харчування. У нас налагоджені прямі поставки з Італії, Іспанії та Німеччини. Ми не є посередниками, тому у нас продукти завжди свіжі, і за рахунок цього ми маємо можливість утримувати одну з найнижчих цін в Україні. Ми працюємо виключно з перевіреними постачальниками, які мають бездоганну репутацію, що виключає нанесення шкоди вашому здоров'ю від підробки. Купуючи італійські, іспанські або інші продукти з Європи у нас, Ви отримуєте якість і свіжість за відмінну ціну.

Асортимент і якість наших товарі задовольнять смаки найвибагливішого цінителя. Низькі ціни, великий вибір і якість обслуговування приємно здивують вас. Зробіть замовлення на сайті або зайдіть в наші фізичні магазини.

Європейська якість продуктів, швидкість і простота замовлення, професійне обслуговування - це те, за що магазин Mozzarella цінують клієнти.

[ParseError] 
syntax error, unexpected '?', expecting end of file (0)
/var/www/www-root/data/www/mozzarella.com.ua/bitrix/templates/romza_bitronic2_2.23.6/footer.php:268
#0: require
	/var/www/www-root/data/www/mozzarella.com.ua/bitrix/modules/main/include/epilog.php:2
#1: require_once(string)
	/var/www/www-root/data/www/mozzarella.com.ua/bitrix/footer.php:4
#2: require(string)
	/var/www/www-root/data/www/mozzarella.com.ua/company/index.php:25