0 Вибрані товари
0
02:22:32 - 03.02.2022

Fragolino Fiorelli Rosso

fragolino fiorelli rosso

До уваги любителів червоного ігристого вина представляємо Вам вино Fragolino Fiorelli Rosso, яке привезено з самої Італії і володіє витонченим, неперевершеним смаком полуниці.

Дегустаційні нотатки про вино:
Напівсолодке ігристе вино Fragolino Fiorelli Rosso (Фаголіно Фіореллі червоне) це знаменитий напій виробництва італійської виноробної компанії Fiorelli з неперевершеним ароматом свіжозібраної полуниці.

Fragolino Fiorelli Rosso виготовляють з червоно-рожевого винограду Sangiovese. Ніжний рубіново-червоний колір з яскравими відтінками надає йому елегантність і вишуканість при цьому кожен ковток зігріє Вас ніжним сонцем Італії.
Напій Фіореллі Фраголіно Россо має неперевершений смак ніжної запашної суниці з маленькою кислинкою. Справжню насолоду в вині Fragolino Fiorelli Rosso надають вишукані фруктові нотки полуниці, які можна відчути в його ароматі. Особливу вишуканість напою надають безліч грайливих, легких бульбашок коли Ви його наливаєте в келих, тому ми його можемо віднести навіть до розділу шампанського.

Винофікація:
Виготовляють вино Fragolino Fiorelli Rosso за методом Шарма. Коли виноград стає червоного кольору його збирають і винифікують. В автоклаві, тривалістю сім днів проходить друга ферментація з додаванням натурального соку. При температурі до -2 C переходять до холодної стабілізації протягом одного тижня і, в кінцевому підсумку вино фільтрують і розливають по пляшках.

Гастрономічні замітки:
Найкраще цей напій подавати до столу охолодженим до 6-8 ° С. Fragolino Fiorelli Rosso відмінно поєднується з десертами, м'ясними стравами, а також для створення літніх коктейлів.

02:22:32 - 03.02.2022
Повернення до списку